KONST / Litografier / Färglitografi 12487308
nr 1248 7308
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, And. Signerad, numrerad 32/310. Motivet: 45x63
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:40:06
12/4 07:45:35
Rörstrand
Roland Svensson 1910-2003